ВЕБІНАР
Найпоширеніші помилки батьків та краш-тест вибору навчального закладу
29 червня о 12:00 за Києвом
Адаптація до дитячого садка і школи
3$
17$
Знижка 82%
На вебінарі ви дізнаєтеся:
Збалансування навчання та відпочинку
Підготовка до першого навчального дня
Краш-тест навчальних закладів
Отримайте інструменти та поради для проведення "краш-тесту" навчальних закладів. Це допоможе вам критично оцінити кожен заклад та прийняти обґрунтоване рішення щодо вибору.
Правила вибору навчального закладу
Ознайомтеся з важливими критеріями, які слід враховувати при виборі садочка чи школи. Дізнайтеся, як оцінювати програму навчання, кваліфікацію вчителів, умови перебування та інші важливі аспекти.
Психологічна підтримка дітей
Дізнайтеся, як підтримати дитину на емоційному рівні під час переходу до нового навчального закладу. Отримайте поради щодо адаптації та подолання можливих стресових ситуацій.
Дізнайтеся, як підготувати дитину до першого дня у новому навчальному закладі, щоб цей досвід був якомога комфортнішим і менш стресовим. Отримайте поради щодо підготовки матеріально та психологічно.
Дізнайтеся, як правильно організувати режим дня дитини, щоб забезпечити баланс між навчанням, відпочинком та іншими активностями. Це допоможе уникнути перевантаження та втоми.
Знайомтеся, автор вебінару і творець платформи
Be Happy Space
Марина Романенко
Бізнес тренерка, працювала з такими компаніями як:
Deloitte Ukraine, Ernst & Young, Kyivstar, Vodafone Group, Premier Palace Hotel Kyiv, Оболонь, Енран-Акрос, БФ "Надія по всьому світу", Smartj.global, PrivatBank.
Сертифікований міжнародний коуч (ICF)
Практикуючий психолог зі стажем понад 24 роки
Експертка у сфері: особистісного зростання, ефективних комунікацій, стратегічного мислення, міжособистісних стосунків, у питаннях батьківства, виховання та освіти дітей

Створила Академію Професійного Батьківства та додаток для батьків Be Happy Academy.

Досвід тренерської роботи 24 роки, з них понад 10 000 годин присвячено бізнес-процесам і 12 000 годин присвячено питанням взаємин і виховання дітей.
Instagram
204 тис підписників
Youtube
364 тис підписників
Tik Tok
48 тис підписників
Приєднуйтесь до нашого вебінару та отримайте практичні інструменти й методи, які допоможуть вашій дитині легко адаптуватися до дитячого садка чи школи без стресу для всієї родини.
Приєднуйтесь до нашого вебінару та отримайте експертні знання для успішної адаптації вашої дитини до дитячого садка чи школи!
Отримайте ексклюзивний доступ до перевірених методик та експертних порад, щоб зробити цей етап розвитку вашої дитини легким і приємним!
Відгуки